Ehitus-remontvärvid ja krohvid ›

Wilckens eksterjöör värvid ja struktuurkrohvid

Sisukord | Küsi meilt | Imprint

nimetus tüüp kirjeldus Lisa informatsiooni
PS 800 Fassaadivärv Fassadenweis on siidjasmatt, vees lahustuv disperioonvärv mille koostisosadeks on kõrgkvaliteetseks kunstvaigud fassaade katmiseks. Silikooni sisaldusega seetõtu on väga vastupidav niiskusele.  
PS 181 Sünteetiline struktuurkrohv
Struktuurkrohv
PS 181 on sünteetiline struktuurkrohv mis on mõeldud välistöödeks, väga hea vastupidavusega ilmastikumõjudele, kunstvaikude baasil loodud dekoratiivkrohv, kasutatakse pragudeta katmiseks välisseintel. Hea auruläbilaske võimega, lõhnatu, ilma pehmendajateta, elastne, terasuurus 2.2mm. Mõeldud kõikedele tavapindadele sise ja välistöödeks  
PS 183 Krohv terasuurusega  1.5mm/2.0mm mõeldud krohv PS 183 Kratzputz on koheselt kasutamiseks valmis krohv kunstvaikude baasil. Kasutatav peamiselt dekoratiivseteks välistöödeks. Valitud toode on hea vastupidavusega ilmastikutingimustele ning kergelt töödeldav. Ei sisalda lahusteid ega pehmendajaid. On mõeldud kõikidele siledatele pindadele nagu näiteks: väliskrohvid, betoon, tsementkrohvid.  
PS 185 Krohv terasuurusega 2.2mm Krohv terasuurusega PS 185 Kratzputz on koheselt kasutamiseks valmis krohv kunstvaikude baasil. Kasutatav peamiselt dekoratiivseteks välistöödeks. Valitud toode on hea vastupidavusega ilmastikutingimustele ning kergelt töödeldav. Ei sisalda lahusteid ega pehmendajaid. On mõeldud kõikidele siledatele pindadele nagu näiteks: väliskrohvid, betoon, tsementkrohvid.  
PS 71 Krohvialune krunt PS 71 on valge dispersiooniline krohvialune krunt mineraalsete aluspindade töötlemiseks. Toode annab optimaalse haakumise krohvile nii sise kui väliskeskkonnas, kerge käsitleda, auruläbilaskev ning ei sisalda lahustit.  
PS 20 Sügavtoimeline akrüülkrunt PS 20 on sügavtoimeline, vees lahustuv akrüülkrunt mis ei sisalda lahustit ning on praktiliselt lõhnatu. Mõeldud vanade liivakrohvide tugevdamiseks ning tugeva imavusega katetele nagu näiteks: kips, kipsplaadid, puukiusisaldusega plaadid, betoon, betoonplokk, paekivi j.p.m  

Struktuurkrohv, dekoratiivkrohv, fassaadivärv

Üles